اگزوکد

Exocad شرکتی پویا و نوآور در زمینه‌ی نرم‌افزار CAD/CAM به شمار می‌رود که به گسترش امکانات دندان‌پزشکی و فراهم نمودن نرم‌افزاری منعطف، قابل‌اطمینان و با کاربری آسان برای شرکایش متعهد است. فناوری اگزوکد به ادغام‌کنندگان سیستم (کمپانی‌های تولیدکننده میلینگ ماشین در سرتاسر دنیا) این امکان را می‌دهد که سیستم‌هایشان را به راه‌کارهایی جامع و پیشگامانه تبدیل نمایند.

company_About_exocad_history

تیم اختصاصی مهندسی

اگزوکد در سال 2010، به‌عنوان شرکتی زیرمجموعه از سازمان مشهور فرانهافر، پدید آمد. در آن زمان، فناوری CAD دندان‌پزشکی فرانهافر به اگزوکد منتقل شد و از آن زمان، به صورت مستمر در حال پیشرفت است. به مدت بیش از نیم دهه، تیم اختصاصی مهندسان و پژوهشگران اگزوکد به عرضه هماهنگ نوآوری‌هایی بسیار پیشرفته در صنعت دندان‌پزشکی پرداختند.

در سال 2016، شرکای تکنولوژی کارلایل اروپا [1] (CETP) در اگزوکد سرمایه‌گذاری کرد و در عین حال، فرانهافر نیز سهم خود را این شرکت خارج کرد. اگزوکد، با حمایت شبکه‌ی کارلایل، قصد دارد به رشد پویایش ادامه دهد و جایگاه خود را به مثابه‌ی تأمین‌کننده‌ی مستقل و نوآور فناوری تقویت نماید. این کمپانی در حال حاضر موفق به اخذ مجوز فروش اروپا(CE)   و استاندارد مدیریت پزشکی (ISO13485) شده است.

شعبه های مختلف اگزوکد

امروزه، شعب مختلف اگزوکد در سراسر جهان دایرند و سیستم خدمات و پشتیبانی فنی درجه یکشان را در اختیار شبکه‌ی متنوع شرکا و ادغام‌کنندگان قرار می‌دهند. محصولات اگزوکد در بیش از ۱۲۰ کشور استفاده می‌شود و ده‌ها هزار دندان‌پزشک و تکنسین‌های دندانسازی به فناوری اگزوکد اعتماد کرده‌اند. هم اکنون که این کتاب در حال تالیف است شرکت اگزوکد بر روی نرم ‌افزارهای CAM سرمایه‌گذاری نموده است و نسخه‌های ابتدایی آن به بازار آمده‌اند و این سیر پیشرفت با نرم‌افزاهای طرح درمان ارتودنسی و ایمپلتولوژی و همچنین طراحی لبخند دیجیتال نیز ادامه دارد.

company_exocad_our-offices

جهت بازدید از اولین کتاب تالیف و ترجمه مرتبط با حوزه دندانپزشکی دیجیتال بر روی راهنمای جامع نرم افزار اگزوکد در دندانپزشکی دیجیتال کلیک نمایید.

[1]Carlyle Europe Technology Partners

اشتراک گذاری مطلب در