Exocad اخیرا Chairside CAD را منتشر نموده که یک ساختار کامل باز CAD / CAM است. این پلت فرم نرم افزاری برای دندانپزشکی تک ویزیت و به اصطلاح ایمپلنت یک روزه منتشر شده است.

این نرم افزار به منظور ساده سازی گردش کار چیرساید (Chair side) ، به راحتی قابل یادگیری است و شامل یک راهنمای گام به گام در فرایند طراحی است. این نرم افزار براساس تکنولوژی مشابه با نرم افزار لابراتواری شرکت است که با قابلیت اطمینان آن شناخته شده است.   Chairside CAD   به سرعت پیشنهادات زیبایی را با حداقل پردازش ایجاد می کند.

این   نرم افزار   با اسکنرهای ساختار باز(Open-Architecture)، ماشین های میلینگ و پرینترهای سه‌بعدی دندانپزشکی ادغام می شود. همچنین ویژگی dentalshare ، یک پلت فرم همکاری آنلاین فراهم می کند که ارتباط امن و نزدیک انتقال داده در زمان واقعی بین متخصصان دندانپزشکی ایجاد می‌کند.

exocad ChairediaCAD در بازارهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده از طریق نمایندگان فروش انتخاب شده که دارای پروسه های مناسب برای توزیع دستگاه های دندانپزشکی در بازار مربوطه هستند، در دسترس خواهد بود.

مشروح خبر انتشار  ChairsideCADتوسط کمپانی اگزوکد

اگزوکد    Germany – DARMSTADT اخیرا اعلام کرد که نسخه‌ی نرم افزاری جدید ChairsideCAD برای طراحی ترمیم های روزانه در عمل دندانپزشکی در دسترس است.

اولین پلت فرم نرم افزار که یک ساختار کامل باز کدکم است. این پلت فرم نرم افزاری برای دندانپزشکی ایمپلنت یک روزه منتشر شده است.

این نرم افزار به منظور ساده سازی گردش کار چیرساید ، به راحتی قابل یادگیری است و شامل یک راهنمای گام به گام در فرایند طراحی است. این نرم افزار براساس تکنولوژی مشابه با نرم افزار لابراتواری شرکت است که با قابلیت اطمینان و ویژگی های قوی آن شناخته شده است.  فقط در چند مرحله، exocad ChairsideCAD طرح های فوق العاده زیبایی با حداقل پردازش ایجاد می کند.

چرا  اگزوکد با اسکنرهای ساختار باز، ماشین های میلینگ و پرینترهای سه‌بعدی دندانپزشکی ادغام می‌شود؟

پاسخ مایک گریث (Maik Gerth) (مدیر ارشد فنی اگزوکد ) به سوال اینکه : “چرا  اگزوکد با اسکنرهای ساختار باز، ماشین های میلینگ و پرینترهای سه‌بعدی دندانپزشکی ادغام می‌شود؟ ” . به گفته ایشان، “رویکرد اگزوکد محافظت و ارتقا در برابر تغییرات آینده با اطمینان از دسترسی به جدیدترین و نوآورانه ترین تجهیزات از فروشندگان متعدد در بازاری آزاد” است . او اشاره می کند که اگر شما می خواهید تغییرات در گردش کار، تجهیزات و یا خدمات خود را تغییر دهید، Exocad سازگار با عمل شماست. موضوع مشترک پلتفرم معماری open-architecture Exocad است که شما را قادر به ادغام سخت افزار و مواد بدون محدود کردن انتخاب های شما به یک مدل تک فروشنده می کند. “

آینده ی ترمیم های یک روزه دندانپزشکی از زبان مدیر عامل شرکت اگزوکد

تیلمن استینبرچر (Tillmann Steinbrecher) ، مدیر عامل شرکت اگزوکد ، اشاره می کند که ترمیم های یک روزه بخش رو به رشدی از دندانپزشکی هستند. بیماران آن را درخواست می کنند و این تقاضا به چالش های جدیدی برای دندانپزشکان و لابراتوارها مربوط می شود. هدف ما ارائه تکنولوژی است که به پزشکان و تکنسین های دندانسازی کمک می کند تا حداکثر استفاده از پروسه های دیجیتال را به عنوان همکاران، نه رقبا داشته باشند.

exocad ChairsideCAD

اشتراک گذاری مطلب در