مزایای بازار آنلاین دیجیدن برای تأمین‌کنندگان

 

ثبت شرکت در دیجیدن رایگان است:

شما می‌توانید یک فضای اختصاصی با نام شرکت خود در وب‌سایت ما داشته باشید. ثبت شرکت در دیجیدن هیچ هزینه‌ای ندارد.

دیجیدن یک بازار آنلاین (Marketplace) است:

یک خرده‌فروش اینترنتی (retail) نیست: جایی که فروشنده‌های مختلف دور هم جمع شده و کالای خود را به نمایش می‌گذارند.  طبق رتبه بندی گوگل، دیجیدن پر بازدیدترین بازار آنلاین ایران در حوزه کدکم و دندانپزشکی دیجیتال با سرعت رشد بسیار بالاست.

در دنیای پیشرفته امروزی، استقبال و رشد فروش آنلاین هر لحظه بیشتر می‌شود:

به کمک حضور در یک بازار آنلاین، جایگاه خود را در فضای آنلاین تثبیت کرده و فاصله خود را از رقیب‌ها بیشتر می‌کنید.

تبلیغات رایگان برند و شرکت :

شما نیاز به هزینه‌ای برای تبلیغات ندارید، با ثبت رایگان شرکت در دیجیدن، برند و شرکت شما به معرض نمایش درآمده، رشد می‌کند و جایگاه شما بین دندانپزشکان و دندانسازان تثبیت می‌شود.

دیجیدن هزینه اجاره ندارد:

فروش کالا در شرکت یا شرکت واقعی، هزینه های زیادی دارد. همانطور که می دانید اجاره دفاتر هزینه هنگفتی دارد. شرکت مجازی شما در دیجیدن هزینه ی اجاره و فیش های متفرقه ندارد.

دیجیدن کسب و کاری در شرکت شما:

اگر علاقه ای به بازاریابی در خارج از دفتر شرکت ندارید، دیجیدن بهترین انتخاب برای شماست. برای شروع همکاری فقط به کالای اصل و اینترنت نیاز دارید.

فروش در آفرهای بزرگ دیجیدن و شهرت بیشتر:

دیجیدن در مناسبت‌های مختلف شب یلدا، عید نوروز، تخفیف‌های فصلی و … آفرهای بزرگی پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید به عنوان فروشنده در این آفرهای دیجیدن نیز شرکت کنید. در این آفرها صدها نفر از شهرهای مختلف ایران خرید می‌کنند و شما در یک روز می‌توانید تعداد کالاهای بسیار زیادی را به فروش برسانید و شناخته شوید.

فروش کالا به سرتاسر ایران و فروش بیشتر با افزودن قشر مشتری آنلاین به مشتریان:

اگر شما فقط با مشتریان شرکت خود به کسب‌ و کار مشغولید، درواقع فقط به مشتری‌های معدودی دسترسی دارید. دیجیدن فرصت جدیدی برای شما فراهم می‌آورد. از این پس، افرادی که از طریق آنلاین خرید می‌کنند نیز به جمع مشتریان شما افزوده می‌شوند. بدین ترتیب، مشتریان از سرتاسر کشور می‌توانند کالای شما را تهیه کنند. دیجیدن بر روی مسائلی مانند سئو و افزایش بازدید و ترافیک بسیار تاکید دارد و در همین راستا، تمامی استاندارد های سئو و بهینه سازی وب‌سایت را رعایت می کند و همچنین آن ها را به فروشندگان خود انتقال می دهد تا بتوانند محصولات خود را بهتر بفروشند و در معرض دید قرار دهند.

شما مالک کالای خود هستید:

دیجیدن کالا را از شما نمی‌گیرد و آن را در انبار نگهداری نمی‌کند. بدین ترتیب، تا قبل از به فروش رفتن کالا، شما مالک کالای خود هستید.

تعیین و تغییر قیمت کالا در هر زمان که بخواهید:

طبق طراحی بازار آنلاین دیجیدن، شما قیمت کالای خود را می‌توانید بر اساس قیمت دلاری ثبت ‌کنید.

 

اشتراک گذاری مطلب در