دیجیدن (انگلیسی: DigiDen- Digital Dentistry) اولین بازار آنلاین حوزه کدکم و دندانپزشکی دیجیتال در ایران است که ابتدای سال 1396 تأسیس و راه اندازی شد. دیجیدن بستری آنلاین جهت معرفی و فروش تجهیزات و لوازم حوزه کدکم و دندانپزشکی دیجیتال است که به صورت تخصصی و با همت تیم پشتیبانی متشکل از مهندسین، دندانپزشکان و تکنسین‌های لابراتواری و دندانسازی کشور اداره و مدیریت می‌شود.

گروه دیجیدن “دندانپزشکی دیجیتال” با هدف  “دسترسی آسان به بهترین انتخاب” سعی دارد از طریق این بستر آنلاین به دندانپزشکان و دندانسازان عزیز کمک نماید تا انتخابی هر چه بیشتر دقیق و بر اساس مستندات و تجربیات کاری همکاران حرفه ای، برای محصولات دیجیتال و کدکم شرکت‌های مختلف داشته باشند. این وبسایت با پیام “ثابت کنید که بهترین هستید” با ارائه محصولات کمپانی‌های مختلف جهت پیش برد اهداف این مجموعه تلاش می‌نماید.

 

 

 

 

 

Vision

دیجیدن یک هدف دارد:

ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه‌ ای عالـی برای مشتـریـان. (در هـر زمـان و هـر مـکان و بـرای همــه)
تفاوتی ندارد خریدار باشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم حس صمیمت و تجربه عالی در کار با دیجیدن برای شما به ارمغان آوریم.

Mission

ماموریت:

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای علاقه‌مندان حوزه دیجیتال دندانپزشکی است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

 

برنده برنده برنده

خلق شرایطی که در آن مشتری، تامین کننده و دیجیدن همگی برنده باشند.

تداوم در بهبود و رشد مستمر

ما هرروز به دنبال یادگیری و بهتر شدن هستیم. رشد، توسعه دائمی، یادگیری و بهبود مستمر را با آغوشی باز پذیراییم.

تغییرات را مشتاقانه می پذیریم

وضعیت کنـونـی خود را محک می‌زنیـــم.

در کنار هم یک خانواده ایم

ما سازمانی هستیم که با یکدلی و صداقت نسبت به تعهداتمان زندگی می کنیم.

حق با مشتری است

تصمیمات ما بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می شود.

چشم اندازی بزرگ

تفکری بزرگ، تفکری خلاق و فراتر از چارچوب

 

 

 

لوگوی دیجیدن با الهام از دو حرف انگلیسی D که به صورت دیجیتالی و در داخل هم نوشته، طراحی شده است. می توان گفت این نوع نوشتار کمی ذهن را به سمت بلنک های تراش داده شده توسط میلینگ ماشین نیز منحرف می‌کند.

دیجیدن دندانپزشکی دیجیتال کدکم کدکم دندانپزشکی

اشتراک گذاری مطلب در