سایت دیجیدن عرضه کننده ابزارآلات و تجهیزات دندانپزشکی با ارسال به سراسر کشور می‌باشد. این شرکت با هدف توسعه خرید و فروش ابزارآلات دندانپزشکی و کدکم به صورت آنلاین در سال 1396 پا به عرصه بازار خرید و فروش های آنلاین نهاد و اولین بازار آنلاین در این حوزه را راه اندازی نمود.

گروه دیجیدن “دندانپزشکی دیجیتال” با هدف  “دسترسی آسان به بهترین انتخاب” به صورت تخصصی و با کمک تیم پشتیبانی متشکل از بهترین مهندسین، دندانپزشکان و تکنسین‌های لابراتواری و دندانسازی کشور سعی دارد از طریق این بستر آنلاین به دندانپزشکان و دندانسازان عزیز کمک نماید تا انتخابی هر چه بیشتر دقیق و بر اساس مستندات و تجربیات کاری همکاران حرفه ای، برای محصولات دیجیتال و کدکم شرکت‌های مختلف داشته باشند.

امروزه بازار رقابت در خرید و فروش آنلاین به یکی از بازار های پرطزفدار در سطح جهانی تبدیل شده است. ما نیز بر آن شدیم که برای توسعه کسب و کار خود و با هدف آسان سازی خرید و فروش ابزارآلات دندانپزشکی و کدکم برای دندانپزشکان و دندانسازان سایت دیجیدن را راه اندازی نماییدم.

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای علاقه‌ مندان حوزه دیجیتال دندانپزشکی است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

ما هر روز به دنبال یادگیری و بهتر شدن هستیم . رشد، توسعه دائمی، یادگیری و بهبود مستمر را با آغوشی باز پذیراییم.

هدف دیجیدن ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه‌ ای عالـی برای مشتـریـان است . (در هـر زمـان و هـر مـکان و بـرای همــه)
تفاوتی ندارد خریدار باشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم حس صمیمت و تجربه عالی در کار با دیجیدن برای شما به ارمغان آوریم.

اشتراک گذاری مطلب در